П`ятниця, 21.02.2020, 18:32
Вітаю Вас Гість | RSS

Спеціалізована загальноосвітня школа №8 м.Хмельницького

                                                                                    Сайт початкової школи                                          

Меню сайту
Міні-чат
  Наше опитування
  Ваші враження від нашого сайту
  Всього відповідей: 267
  Статистика


  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0

Наша школа

        

       Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 8 щодня гостинно зустрічає своїх учнів, відкриваючи перед ними дивний світ нових знань та вражень.

           Школа збудована і відкрита у 1962 році за адресою:  вул. Гайдара (з 2015 р. - Гальчевського), 34.  У 1998 році відкрито окреме приміщення для школи І ступеня (початкової) за адресою: вул. Пілотська,125.

       

Початкова школа – перша сходинка у Країну знань. Завдяки плідній роботі адміністрації, педагогічного колективу, технічного персоналу наші маленькі учні долають цю сходинку в атмосфері добра, розуміння, підтримки. До їхніх послуг – кабінет музики, кабінети англійської мови, спортивний та актовий зал, логопедичний кабінет, медичний та стоматологічний кабінети, кімната відпочинку, спортивний майданчик. Затишні сучасні класні кімнати, які щодня поповнюються навчальними іграми, методичними та дидактичними матеріалами, аудіо- та відеоапаратурою, оргтехнікою, – результат тісної співпраці педагогів та батьківського колективу.  

      

         Для дітей з особливими потребами у школі створено денний центр, у якому працюють асистенти вчителів, які проводять навчальні заняття за індивідуальними планами розвитку, соціальний педагог, психолог, медична сестра.  

  

Учні початкових класів – активні члени дитячого обєднання «Країна Барвінкова». Вони із задоволенням беруть участь у різноманітних виставках, конкурсах, оглядах художньої самодіяльності, займаються спортом.


Результат роботи педагогів школи – не лише міцні знання учнів, їх перемоги у шкільних, міських та всеукраїнських олімпіадах, конкурсах («Колосок», «Кенгуру», «Патріот», знавців рідної мови ім. П.Яцика та ін.), а й готовність продовжувати навчання у середній ланці школи.

Більше про історію нашої школи (середньої та старшої ланки), її традиції, свята та будні на http://khmelschool8.at.ua


 
 
Форма входу