Вівторок, 21.11.2017, 15:55
Вітаю Вас Гість | RSS

Спеціалізована загальноосвітня школа №8 м.Хмельницького

                                                                                    Сайт початкової школи                                          

Меню сайту
Міні-чат
  Наше опитування
  Ваші враження від нашого сайту
  Всього відповідей: 249
  Статистика


  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0

Режим роботи ГПД

У школі сформовано дві групи продовженого дня:

1) на бюджетній основі - вихователь Пасічник Марія Олександрівна
2) на платній основі - вихователь Сірецька Ольга Володимирівна
 
Групи працюють за таким режимом:
- 12.00 - 13.00 – прийом дітей, прогулянка;
- 13.10 - 13.50 – обід;
- 14.00 - 15.00 – сон;
- 15.00 - 16.00 – самопідготовка;
- 16.00 - 17.00 – спортивна година, прогулянка;
- 17.00 - 17.30 – заняття за інтересами;
- 17.30 - 18.00 – бесіди з батьками, відправлення дітей додому.
 
     Важливим елементом розпорядку дня є прогулянка на свіжому повітрі, під час якої діти грають у рухливі ігри. Це дає їм змогу відпочити від навчальної діяльності та сприяє зміцненню здоров`я.

     Віковою фізіологічною потребою дітей шестирічного віку, які навчаються у перших класах, є сон. Щоб забезпечити цю потребу, в школі є спеціально обладнана спальна кімната, розрахована на 30 місць.

     Однією зі складових успішного навчання у школі є самопідготовка учнів, адже на групі продовженого дня ми пояснюємо матеріал, пройдений на уроках, ще раз, що сприяє кращому його засвоєнню. Особливу увагу ми приділяємо дітям з низьким рівнем пізнавальних можливостей, щоб допомогти засвоїти програмовий матеріал на необхідному рівні. Також під час самопідготовки ведеться робота з обдарованими дітьми, для яких підбираються індивідуальні завдання відповідно до їхнього рівня розвитку.

     Виховання гармонійно розвиненої особистості лежить в основі виховної роботи. Це забезпечує формування у дітей ціннісних ставлень до себе та своєї родини, до власного здоров`я, до природи, національної культури та традицій, художньо – естетичних надбань людства. Виховна робота здійснюється у формі виховних годин, бесід, свят, вікторин, тематичних конкурсів, творчих робіт.

     Зважаючи на малорухливий спосіб життя сучасного суспільства, проведення спортивних годин є важливим засобом зміцнення здоров`я школярів. Особливо актуальним це є для учнів початкової школи, у яких відбувається розвиток опорно-рухової системи. Для цього ми проводимо з дітьми комплекс загально розвиваючих вправ, спортивні естафети, рухливі ігри.

     Для розвитку творчих здібностей дітей на групі продовженого дня є час, відведений для занять за інтересами. На цих заняттях вони мають можливість розвивати художньо-естетичні здібності: складають орігамі, малюють, ліплять з пластиліну.

     Щоб забезпечити зв’язок між шкільним і родинним вихованням, ми проводимо бесіди з батьками, під час яких розповідаємо про успіхи, досягнуті дитиною, та радимо, на що треба звернути додаткову увагу.

 

 

 
Форма входу