П`ятниця, 15.11.2019, 16:48
Вітаю Вас Гість | RSS

Спеціалізована загальноосвітня школа №8 м.Хмельницького

                                                                                    Сайт початкової школи                                          

Меню сайту
Міні-чат
  Наше опитування
  Ваші враження від нашого сайту
  Всього відповідей: 267
  Статистика


  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Інноваційні технології навчання [ Додати статтю ]

Знайомство із "ПіснеЗнайкою"
ПіснеЗнайці" завдяки
Ми вчимося залюбки.
Нам знання даються легко!
Нами тішаться батьки.
Споконвічна мрія всіх батьків – бачити своїх дітей здоровими і добре освіченими стає легко здійсненною, коли в дім приходить "ПіснеЗнайка".
Вона одночасно забезпечує інтелектуальний, фізичний, естетичний, моральний і духовний розвиток дітей. Завдяки "ПіснеЗнайці” одне із найактуальніших питань життя родини – навчання і виховання дитини – вирішується легко і радісно.
Що ж це за чудо – "ПіснеЗнайка"? Насамперед – це комфортне навчання дітей будь-якого віку, не тільки здорових, а й із затримкою психомовленнєвого розвитку, зниженими зором, слухом, при заїканні, психоемоційних відхиленнях, дитячому церебральному паралічі, легких ступенях розумової відсталості. Це навчання може стати способом вибору для ліворуких і обдарованих дітей, а також тих, що перебувають на домашньому навчанні. Адже "ПіснеЗнайка" – лікувально-оздоровча система навчання. Її використання зменшує навантаження на органи зору, кістково-м'язову систему, підвищує рухову активність, а головне – гармонізує всіх слухачів – дітей, батьків і педагогів. Особливої пісні, в якій гармонійно поєднуються знання, емоції, почуття, виховні установки.
Цілющі властивості музики широко відомі – її з успіхом використовують для лікування не тільки нервово-психічних, а і внутрішніх захворювань: серцево-судинної системи, нирок, шлунково-кишкового тракту. Музика й спів поліпшують самопочуття, апетит, мають знеболюючий та антистресовий ефекти.
Лікування за допомогою музики в медицині називається музикотерапією. Усі пісні "ПіснеЗнайки” також написані з урахуванням вимог музикотерапії. Вони здатні організувати збуджену дитину і залучити до роботи слабку, сором’язливу.
"ПіснеЗнайка" – раннє комфортне навчання, яке можна розпочинати із наймолодшого віку. Адже, як стверджують учені, діти від народження до 4-6 років мають унікальні можливості запам'ятати будь-яку інформацію, якщо та зацікавить їх і буде повторена кілька разів. Саме в цей час у мозку маляти формується основна кількість нервових зв'язків.
Методологія використання «ПіснеЗнайки» надзвичайно проста. Спочатку пісні неголосно звучать на перервах, уроках образотворчого навчання, трудового навчання, фізкультхвилинках. За тиждень слухачі підсвідомо запам’ятовують їх і починають підспівувати. Далі розпочинається активний етап навчання: під час звучання пісень діти знайомляться з ілюстраціями до них – так слово об’єднується з образом. А далі, коли школярі вже розуміють навчальний матеріал – читають тексти тексти пісень під час співу. Це поліпшує міжпівкульну взаємодію та вдосконалює мовлення і техніку читання. Так школяр вчиться читати не від букви до слова, а від слова до речення.
"ПіснеЗнайка" гармонізує діяльність мозку кожного слухача. Вона дозволяє запам'ятати складний навчальний матеріал неусвідомлено легко: у процесі гри, відпочинку, виконання домашньої роботи. "ПіснеЗнайка" полегшує дітям адаптацію до шкільних навантажень. Ця унікальна освітня система дозволяє активно використати дошкільний вік дітей і уникнути їхньої дезадаптації в 6 років. Це вкрай важливо, адже діти в першому класі відчувають значні перевантаження і стреси, що нерідко призводить до розвитку різних захворювань.
"ПіснеЗнайка" сприяє розкриттю творчих здібностей кожної дитини, розвиткові її духовного світу.
Категорія: Інноваційні технології навчання | Додав: Iryna (26.03.2011)
Переглядів: 1324 | Рейтинг: 1.5/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Форма входу
Друзі сайту

Освітній портал


Венгер Я.С.
Презентації для дітей


Пошук
Погода в Хмельницькому